Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הפסקת שימוש מקנאביס וכדומה

הפסקת שימוש מקנאביס וכדומה
קרדיט CANVA

סוג הסמים שהינו נחשב לנפוץ ביותר ובעל השימוש הגבוהה ביותר הינו סמים קלים אשר תחת הגדרת סמים אלו נכנסים סמים כמו למשל: קנאביס\מריחואנה, חשיש וגת. כמו כן על מנת להיגמל משימוש מסוג סמים אלו הדבר צריך להיות מבוצע על ידי  מכון גמילה מסמים קלים אשר דרכו תוכלו לצאת לדרך חיים חדשה ולהיגמל מהסמים בצורה חכמה, מקצועית ועניינית. ההגדרה של הסמים הקלים יכולה להיות מבלבלת שכן על אף היותם סמים קלים הינם בעלי השפעות הרסניות על מכורים אליהן, שכן למשל סם הקנאביס אשר הינו נפוץ במיוחד בקרב צעירים וכן גם בקרב מבוגרים מרגיש בהתחלה כסם נעים ונוח, אך בשימוש מאסיבי ולאורך זמן יכול להוות פריצה למחלות נפש וכן גם לשימוש בסמים קשים. בנוסף לכך הרבה פעמים הסובלים מהתמכרות לסמים קלים הינם לא מבינים את עצם כך שהם מכורים והינם מתכחשים לכך.  לשם טיפול וגמילה מסמים קלים תוכלו לפנות אלינו לניקה נגמלים. ניקה נגמלים נמצא בפתח תקווה  והינו מכון גמילה ברמה הגבוהה ביותר שיש. אצלנו בניקה נגמלים תקבלו שירות מקצועי אדיב מרופאים מוסמכים, פסיכיאטרים, עובדים סוציאליים מקצועיים וכן מצוות טיפולי מיומן אשר ילווה אתכם מתחילת ההליך ועד סופו ותוך הקפדה על שירותיות ועל מגוון טיפולים מדהימים.

התמכרות לריגושים

אופי התמכרות קשה במיוחד ובעל השפעות הרסניות זה ההתמכרות להימורים, אשר בשביל לטפל בה אנו נהיה חייבים לפנות אל מכון גמילה מהימורים אשר זוהי הדרך הטובה ביותר על מנת לטפל מהימורים.

  • פגיעה לא רק במכור- אחת הבעיות בהתמכרות להימורים זה עצם כך שהיא יכולה להוביל לפגיעה באנשים אשר קרובים למכור עצמו.
  • מניעים פנימיים – אנשים אשר הינם סובלים להימורים הינם לא מכורים לכסף בניגוד למה שנהוג לחשוב אלא הם מכורים לריגושים, אנשים אלו סובלים מבעיות רגשיות חמורות והינם צריכים לחוות ריגושים גבוהים במיוחד, ועל כן יש צורך בטיפול מיוחד ומדויק על מנת לטפל באופן מקצועי על מנת שהמטופל ייצא לדרך חיים חדשה.

גמילה מהימורים וסמים

גמילה מסמים והימורים איננה פשוטה אף פעם, שכן על מנת שתוכלו להיגמל מהשימוש המאסיבי של הימורים, כדורים, סמים וכדומה, עליכם לפנות למכון גמילה מנוסה ומקצועי. לשם כך תוכלו לפנות אלינו לניקה נגמלים ולקבל את השירות הטוב ביותר בכל הקשור לטיפול ממוקד ומקצועי במגוון רחב של התמכרויות. לפרטים נוספים צרו קשר במספר הטלפון שלנו: 077-2202565 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה\שאלה בנושא.

עוד כתבות שיעניינו אותך
שת"פ קהילתי: הקהילה האתיופית בחדרה מקבלת כלים ליצירת חוסן בתקופה מורכבת
ביוזמת האגף לבריאות הנפש במשרד הבריאות נרקם פרויקט ייחודי במהלכו...
הסוד להצלחת עסקי האפייה העילית
קונדיטוריות ומאפיות רבות בישראל מספקות לישראלים את מה שהם אוהבים...
דיני העבודה – סוגיות משפטיות
עורך דין עבודה מתמחה בתחום דיני העבודה, העוסק בסוגיות העולות...
אוסף המלצות המחייבים שיקול דעת
עורך דין לשון הרע המלצות כוללים אוסף המלצות המחייבים שיקול...
עקרונות עיצוב של מטבח כפרי
מטבח בסגנון כפרי, גם במרכז מטרופולין, יעניק לכם את התחושה...
החברה לנכסי קיסריה משלימה אכלוס המרכז המסחרי אור ים סנטר לרווחת תושבי שכונת אור ים והסביבה
רשת pharm Be של שופרסל הצטרפה להצלחה עם סניף חדש במקביל...
לבשל בריא יותר בקלות רבה
לא צריך להיות שף ממטבח עילי כדי לבשל בריא יותר....
התחדשת עירונית בנתניה: אורון נדל"ן זכתה במכרז יזמים לתכנון וביצוע פרויקט התחדשות עירונית נוסף ברחוב גורדון בעיר, בהיקף של כ- 106 יח"ד
ממשיכים להתרחב ולצמוח בתחום ההתחדשות העירונית: חברת אורון נדל"ן, מקבוצת...
השיטה שעוזרת לכם להיראות בדיוק כמו פעם
אילו יכולתם לשפר את המראה שלכם שהשתנה לאחר תהליכים של...
אירוע הצדעה מיוחד לגמלאי הסתדרות המורים: מאות גמלאים הגיעו להיכל התרבות בנתניה לכבוד אירוע הפתיחה של מכללת הגמלאים הגדולה בישראל
לאור ההצלחה הגדולה ב-3 השנים האחרונות, מאות גמלאים תושבי נתניה...