Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

השיטה שעוזרת לכם להיראות בדיוק כמו פעם

השיטה שעוזרת לכם להיראות בדיוק כמו פעם
קרדיט Canva

אילו יכולתם לשפר את המראה שלכם שהשתנה לאחר תהליכים של התקרחות או נשירת שיער בגלל סיבות שונות, והיו אומרים לכם שבתום כמה שבועות תיראו בדיוק כפי שנראיתם לפני כן, הייתם רוצים לשמוע יותר על כך ואפילו לקבל הדמיה, ללא ספק. שיטה זו נקראת מיקרופיגמנטציה לשיער, והיא מדמה את זקיקי השיער שלכם באותו צבע שיער בדיוק בשיטה שמחדירה אותם לקרקפת במעין קעקוע רפואי אבל לא בדיוק כמו שנראה. השיטה עושה שימוש במחטים חד פעמים כך שהיא בטוחה והיגיינית לחלוטין והיא מבטיחה לכם מראה מלא של שיער שופע כמו שהיה לכם פעם. היא מתאימה לגברים ולנשים כאחד ולכן גם מצליחה לשפר את הדימוי העצמי שנפגע בגלל בעיות רפואיות שגמרו לנשירה. למי שסובל מהתקרחות לא מאוזנת שגורמת למפרצי שיער שונים להופיע והוא רוצה להחזיר לעצמו את המראה האחיד בכל הקרקפת, זהו פתרון מעולה שיכול לשפר את הביטחון העצמי. בקליניקה סקאלפ ישראל שמחים להראו לכם את האפשרויות ולעזור לכם באמצעות שיטה טובה ויעילה זו שכבר עזרה ללקוחות רבים לשפר את המראה שלהם כרצונם.

איך זה עובד?

כשאתם מחליטים לבדוק את השיטה אתם קובעים תור שבו בודקים את ראשכם כדי לבדוק את השטחים שבהם יש לעשות את המיקרופיגמנטציה. בפגישה תקבלו את כל המידע על הפיגמנטים שישמשו ומתאימים לכם, כמה טיפולים תצטרכו, ואת ההפרש ביניהם. השיטה בטוחה לגמרי ומבוצעת באמצעות מחט חד פעמית על פי כל הכללים ושמירת ההיגיינה, כך שהיא אינה מצלקת ואינה גורמת לתופעות לוואי. אם אתם רוצים לקבל הדמיה וירטואלית של הראש לאחר הטיפול תוכלו לראות אותה בפגישה ולאחר מכן תקבלו זמן להחליט האם להמשיך עם טיפול זה של קעקוע שיער. התוצאות הטובות נראות טבעיות לגמרי, אם חששתם לרגע שזה לא ישתלב עם השיער שלכם.

מתאים לכולם

מכיוון שגם נשים סובלות ממקרים של נשירת שיער כמו אלופציה ארטה, בדיוק כמו גברים, גם להן יכולות להיות קרחות לא אסתטיות שהן רוצות לכסות והשיטה מתאימה גם להן. במקרים כאלה הן יוכלו לראות הדמיה של תוצאות השיטה ולהחליט אם להמשיך בטיפול. גם במקרה שלהן הצבע יתייצב לאחר כמה שבועות של טיפול, כאשר נזקקים לכך כמה טיפולים, עד שהפיגמנט מתייצב ומגיע לצבע הטבעי של השיער של הלקוחה או הלקוח, וישתלבו היטב במראה הכללי של השיער. זוהי דרך מצוינת לשפר את המראה של הראש ולקבל שיער מלא מבלי להזדקק להשתלת שיער. הקליניקה סקאלפ ישראל מציעה לכם טיפולי הדמיית שיער שמתאימים למצבכם ומשפרים את המראה שלכם ללא טיפול כירורגי.

עוד כתבות שיעניינו אותך
כל מה שרציתם לדעת על טעינת רכב חשמלי
הרבה מאוד אנשים שרוצים לרכוש רכב חדש מתלבטים האם כדאי...
חוויתם רשלנות רפואית? אל תתמודדו לבד
בעת פניה לטיפול רפואי, אנו מצפים כי הבעיה שלנו תיפתר...
יש מי שדואג לכם גם מטעם המדינה
בכל מקרה של פגיעה בעבודה או בדרכים יש גופים שונים...
איך להתאים את סוג הכלב לאורח החיים שלכם?
לכל אחד מאיתנו אורח חיים שונה, ומהסיבה הזאת יתאים לנו...
אך העלאת סיווג עוזר לכם להרוויח יותר?
כל אדם העובד כקבלן מחויב על פי חוק להחזיק ברישיון...
תיעוד מסע של תשעה חודשים- זיכרון קסום לכל החיים
היריון הוא תקופה מרגשת ומלאת עניין וכמובן ציפייה לקראת סופו...
בחרו נכון את מי שמטפל במשפחה שלכם
ענייני משפחה שמגיעים לבית המשפט דורשים הרבה יותר מידע מקצועי...
מהן ברכיאלגיה וסיאטיקה וההבדל ביניהם?
אי נוחות עצבית ברגל ובזרוע מכונה ברכיאלגיה וסיאטיקה, בהתאמה. כאב...
אירוח, בריזה, חוף וחוויה אמיתית – חופשה בנתניה כמו שלא חלמתם
מוכנים לגלות את מישור החוף באופן מושלם ומרגש, לחגיגה, סתם...
פתרונות מקיפים ויעילים לפינוי תכולת דירות
כאשר מתמודדים עם פינוי תכולת דירה, חשוב למצוא פתרון מקצועי...