Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

פינוי וסילוק של אסבסט

פינוי וסילוק של אסבסט
קרדיט - Canva

אסבסט הוא חומר מסוכן הנחשב בעבר לרכיב מרכזי באתרי בניה בשל עמידותו, יעילותו ומחירו הזול. עם זאת, לאחר הכרזתו כחומר מסרטן, עבר חוק בישראל בשנת 2011 הקורא לפירוק ופינוי מבנים הבנויים עם אסבסט. מדובר בתהליך קפדני ומוסדר הדורש הקפדה על פרוטוקולי בטיחות. פינוי האסבסט מתחיל בבדיקה מקיפה לזיהוי והערכת הימצאות חומרים המכילים אסבסט. לאחר הזיהוי, אנשי מקצוע מוסמכים מפתחים תוכנית מפורטת להסרה בטוחה של חומרים אלה. במהלך תהליך ההסרה נעשה שימוש בציוד מיוחד למניעת שחרור סיבי אסבסט לאוויר כדי למזער את הזיהום. לאחר הפינוי, הפסולת נסגרת בקפידה ונארזת כדי למנוע כל זיהום נוסף, ואז מועברת לאתרי סילוק מורשים המיועדים לטפל בחומרים מסוכנים בצורה בטוחה. לאתרים אלו יש את התשתית והתהליכים הדרושים כדי להבטיח בלימה מאובטחת וסילוק קבוע של האסבסט. שמירה על כל התקנות וההנחיות היא הכרחית כדי להגן על הסביבה מפני ההשפעות המזיקות של חשיפה לאסבסט.

למה צריך להיעזר בקבלן מורשה עבור התהליך

הזמנת קבלן מורשה לפינוי האסבסט היא חיונית בכל הנוגע לנושא מכמה סיבות מרכזיות. ראשית, קבלנים מורשים עברו הכשרה מיוחדת והם מוסמכים לביצוע התהליך, מה שמבטיח שהם בעלי הידע והמומחיות הדרושים לטיפול באסבסט בצורה בטוחה. הם מכירים את השיטות והתקנות המומלצות בתעשייה, מה שמאפשר להם לבצע את תהליך ההסרה בהתאם לסטנדרטי הבטיחות הגבוהים. בנוסף, לקבלנים מורשים יש גישה לציוד ולכלים מיוחדים שתוכננו במיוחד להסרת אסבסט בדיוק וביעילות, תוך מזעור הסיכון לשחרור סיבים וזיהום. לבסוף, העסקת קבלן אסבסט מורשה מספקת הגנה משפטית ושקט נפשי. אם מתעוררות בעיות כלשהן במהלך תהליך ההסרה או לאחריו, הקבלנים המורשים מספקים אחריות לעבודתם ויכולים להציע פנייה בערוצים המתאימים. בסופו של דבר, הפקדת משימת פינוי האסבסט בידי איש מקצוע מורשה מבטיחה את בטיחותם של הפרטים והסביבה, ויוצרים סביבה בטוחה ונטולת סיכונים.

למי כדאי לפנות כדי שהתהליך יעשה בצורה בטוחה ויעילה

מעוניינים בפינוי וסילוק של אסבסט בצורה בטוחה? חברת גגות ובנייה קלה, שהוקמה על ידי הקבלן הרשום אבישי מלכה, מציעה את שירותיה בפירוק ופינוי מבנים וגגות מאסבסט. חברת גגות ובנייה קלה מומחית בתחומי הבניה השונים וסילוק האסבסט מעל ל-15 שנים והיא מעסיקה את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, על מנת להעניק ללקוחותיה ליווי מקיף ואיכותי, ותוצאות מצוינות. החברה מציעה את שירותיה גם בשירותי בניה שונים כמו יצירת חיפוי לגגות לאחר ניקויו מאסבסט, בניית קונסטרוקציות מתכת, סגירת מרפסת, בניית מחסנים מפנל מבודד ועוד.

עוד כתבות שיעניינו אותך
כל מה שרציתם לדעת על טעינת רכב חשמלי
הרבה מאוד אנשים שרוצים לרכוש רכב חדש מתלבטים האם כדאי...
אלופים חדשים הוכתרו במועדון הגולף קיסריה
בשבוע שעבר 144 גולפאים וגולפאיות מכל קשת הגילאים השתתפו באליפות...
חוויתם רשלנות רפואית? אל תתמודדו לבד
בעת פניה לטיפול רפואי, אנו מצפים כי הבעיה שלנו תיפתר...
יש מי שדואג לכם גם מטעם המדינה
בכל מקרה של פגיעה בעבודה או בדרכים יש גופים שונים...
איך להתאים את סוג הכלב לאורח החיים שלכם?
לכל אחד מאיתנו אורח חיים שונה, ומהסיבה הזאת יתאים לנו...
אך העלאת סיווג עוזר לכם להרוויח יותר?
כל אדם העובד כקבלן מחויב על פי חוק להחזיק ברישיון...
תיעוד מסע של תשעה חודשים- זיכרון קסום לכל החיים
היריון הוא תקופה מרגשת ומלאת עניין וכמובן ציפייה לקראת סופו...
בחרו נכון את מי שמטפל במשפחה שלכם
ענייני משפחה שמגיעים לבית המשפט דורשים הרבה יותר מידע מקצועי...
מהן ברכיאלגיה וסיאטיקה וההבדל ביניהם?
אי נוחות עצבית ברגל ובזרוע מכונה ברכיאלגיה וסיאטיקה, בהתאמה. כאב...
קבוצת KSP תשכור 5,300 מ"ר במרכז לוגיסטי בפארק העסקים קיסריה
קבוצת K.S.P מתרחבת ומגיעה לפארק העסקים החכם בקיסריה חתמה על עסקת...