Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

קבוצת לוינשטין במבצע מכירות מיוחד בפרויקט ברמת השרון

קבוצת לוינשטין במבצע מכירות מיוחד בפרויקט ברמת השרון
קרדיט 3D דיוויזן

רוכש שיביא חבר שירכוש אף הוא דירה בפרויקט, יזכה את שניהם בחופשה בחו"ל

נותרו 20 דירות אחרונות למכירה במגדל לוינשטין נווה גן ברמת השרון

פרויקט לוינשטין בנווה גן של קבוצת לוינשטין
קרדיט 3D דיוויזן

קבוצת לוינשטין מדווחת על  20 דירות אחרונות למכירה בפרויקט המגורים של קבוצת לוינשטין בשכונת נווה גן ברמת השרון. מדובר במגדל מגורים בן 16 קומות ו-58 דירות על מגרש בשטח של כ-3.6 דונם – צמוד לתל אביב. כמו כן קבוצת לוינשטין יוצאת במבצע מכירות מיוחד – "בואו לבחור את השכנים שלכם": רוכש שיביא חבר או שכן שירכוש גם הוא דירה בפרויקט, יזכה את שניהם יזכו בחופשה בחו"ל במתנה .

מחירי הדירות בפרויקט נעים בין 4.4 מיליון שקל לדירת 4.5 חדרים ועד ל-10 מיליון שקל עבור הפנטהאוז. לכל הדירות מפרט טכני גבוה מאוד, על תכנון הפרויקט הופקד משרד האדריכלים רני זיס אדריכלים ולעיצוב הלובאים נבחר המעצב דניאל חסון אשר מלווה גם את דיירי הפרויקט בעיצוב הפנים של הדירות בליווי צמוד ואישי. הפרויקט צפוי להתאכלס בסתיו 2021.

לדברי אורי פליישמן סמנכל שיווק ומכירות קבוצת לוינשטין, "שכונת נווה גן היא שכונה מבוקשת מאוד הודות לפיתוח המואץ שהיא עוברת וכן בזכות מיקומה האטרקטיבי על גבול תל אביב. היא מושכת אליה זוגות צעירים ומשפחות שמגיעות לעיר בשל איכות החיים שהעיר מספקת לתושביה, קרוב להורים, וכן משפרי דיור מהשכונה עצמה. מבצע 'שכן מביא חבר' יבטיח שאוכלוסיית השכונה תישאר אוכלוסייה חזקה ואיכותית, מתוך מטרה ליצור אווירת קהילתיות ייחודית"

שכונת נווה גן ממוקמת בדרום רמת השרון, דרומית לכביש 5. מצפון מערב לשכונה ממוקם כביש איילון, מדרום שכונת תל ברוך בתל-אביב, מצפון שדות הכפר הירוק וממזרח צומת "הפיל". דרומית לשכונה ובצמידות לה קיים מרכז מסחרי הנקרא מיקדו סנטר. בנוסף, מיקום השכונה בלב אזור המרכז מאפשר גישה נוחה למוסדות ציבור ושירותים רבים בנסיעה קצרה. בשכונה מתוכננים להיבנות שני פארקים ציבוריים, שיחוברו בשבילים ירוקים לאורך השכונה כולה, וכן קאנטרי קלאב לרווחת התושבים.

השכונה מדורגת בין 10 השכונות החזקות בישראל במדד הדירוג החברתי-כלכלי של ישראל שמבצעת הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. הדירוג מושפע מערך הנכסים והדירות בשכונה, מרמת החינוך וההשכלה, מגודל המשפחה, משיעור השתכרות ועוד.

כמו כן מנתוני מערכת Y-ZER של אתר יד2 עולה כי שכונת נווה גן מבוקשת מאוד בקרב מחפשי הדירות בשכונה. במחצית השנייה של 2019 נרשמו באתר יותר מ-32 אלף חיפושים למציאת דירה בשכונה זו – זינוק של 74% לעומת התקופה המקבילה שנה קודם לכן. מנתוני מדד הנדל"ן של אתר יד2 עולה, כי האוכלוסייה באזור מאופיינת בתושבים ממעמד סוציו אקונומי גבוה בעיקר של משפרי דיור וזוגות צעירים.

עוד כתבות שיעניינו אותך
שת"פ קהילתי: הקהילה האתיופית בחדרה מקבלת כלים ליצירת חוסן בתקופה מורכבת
ביוזמת האגף לבריאות הנפש במשרד הבריאות נרקם פרויקט ייחודי במהלכו...
החברה לנכסי קיסריה משלימה אכלוס המרכז המסחרי אור ים סנטר לרווחת תושבי שכונת אור ים והסביבה
רשת pharm Be של שופרסל הצטרפה להצלחה עם סניף חדש במקביל...
התחדשת עירונית בנתניה: אורון נדל"ן זכתה במכרז יזמים לתכנון וביצוע פרויקט התחדשות עירונית נוסף ברחוב גורדון בעיר, בהיקף של כ- 106 יח"ד
ממשיכים להתרחב ולצמוח בתחום ההתחדשות העירונית: חברת אורון נדל"ן, מקבוצת...
אירוע הצדעה מיוחד לגמלאי הסתדרות המורים: מאות גמלאים הגיעו להיכל התרבות בנתניה לכבוד אירוע הפתיחה של מכללת הגמלאים הגדולה בישראל
לאור ההצלחה הגדולה ב-3 השנים האחרונות, מאות גמלאים תושבי נתניה...
תלמידי תיכון ״הראשונים״ הרצליה התנדבו למען משפחות חיילי המילואים
בחמישי האחרון התקיים מפגש תיכונים דתיים ושאינם דתיים לשם קידום...
איך סל השיקום יכול בימים אלה לסייע למתמודדי טראומה וחרדות, ניצולים ומפונים, להחלים ולהשתלב בחברה
סל שיקום הוא המפתח לתחילת תהליך השיקום של אדם שמתמודד...
למען נפגעי פעולות איבה: רשת טיב טעם תורמת 323,860 אלף ₪ למען ארגון נפגעי פעולות איבה – המסייע ומלווה נפגעי פעולות איבה עד לשיקומם
חגי שלום מנכ"ל קבוצת טיב טעם וההנהלה הבכירה, בניהם: יוסי...
לאור הביקוש הרב נפתחת קבוצת הורות דיאלקטית
מרכז יה"ל חדרה פותח קבוצה נוספת להורי בני נוער מעל...
רוצים להתחמם? חורף של הצגות במרכז דידה, הרצליה
מרכז דידה – בית לאמנות רב-תחומית, הפועל תחת החברה לאמנות...
תיאטרון מיסתורין גאה להציג: נש(י)מה - חוויה תיאטרלית מרפאה ראשונה מסוגה
תיאטרון מסתורין, התיאטרון הירושלמי מזמין אתכם למסע אומנותי ומרפא, שיתקיים...