Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

קייטנת חברים מהאגדות: 37 ילדים עם צרכים מיוחדים השתתפו בקייטנה מיוחדת במרכז הקהילתי מזרח נתניה, מבית החברה למתנ"סים. הילדים נהנו מימי פעילויות גדושה ומגוונת בתוך מרכז קהילתי נאות גנים ומחוצה לו

קייטנת חברים מהאגדות: 37 ילדים עם צרכים מיוחדים השתתפו בקייטנה מיוחדת במרכז הקהילתי מזרח נתניה, מבית החברה למתנ"סים. הילדים נהנו מימי פעילויות גדושה ומגוונת בתוך מרכז קהילתי נאות גנים ומחוצה לו
קרדיט צילום: אפרת ברוך

37 ילדים עם צרכים מיוחדים השתתפו השבוע בקייטנה מיוחדת במרכז קהילתי נאות גנים בשותפות עמותת "עת לעשות" ומחלקת הרווחה בעירת נתניה. הקייטנה התקיימה מיד עם סיום המסגרות החינוכיות בחינוך המיוחד ונתנה מענה לימים נוספים בחופשה. לילדי הקייטנה, ברמות תפקוד שונות, היה צמוד חונך אישי שליווה אותם לאורך כל הימים.

במהלך הקייטנה התקיימו חוגים מגוונים- קרב מגע, תכשיטנות, אילוף כלבים, ספורט, יצירה, תיאטרון בובות כאשר שיאה של הפעילות היו ימי כיף בלונה-פארק ויום טיול בספארי. את הפעילות העבירו בהתנדבות מלאה מדריכי חוגים שעובדים ברשת המרכזים הקהילתיים מזרח נתניה: ארז שרעבי, אליאב שושנה, נעם שמש, תאיר דומר, ליאור רקח, אירה גבר וגלית אמבר.

בהנהלת המרכז הקהילתי ציינו כי היה מרגש מאוד לראות את הילדים עם אור וברק בעיניים, משתלבים ונהנים מכל הפעילויות. ובעיקר לראות את החונכים בוחרים להשקיע בימי החופשה האחרונים וללוות את הילדים המיוחדים והמקסימים, מרימים חניכים על הידיים, מלווים אותם עם כיסא הגלגלים, עם הליכונים, מאכילים כשצריך ועושים הכול כדי שייהנו מכל רגע. "בזמן שחברים שלי יצאו לאילת העדפתי להגיע לכאן ולעשות משהו משמעותי לסיום החופש" ציין אחד החונכים.

*אפרת ברוך מנהלת תחום אוכלוסיות מיוחדות במרכז קהילתי מזרח נתניה*: "זו זכות גדולה לעבוד בשותפות עם עמותת 'עת-לעשות' שיחד איתנו הפיקו את הקייטנה המדהימה הזו. זכות גדולה לגרום הנאה ושמחה לילדים הכי מיוחדים שיש".

*התגובות של הורי הילדים העידו על החוויה המשמחת שעברו ילדיהם במסגרת הקייטנה*:"זה פשוט הצלה לדעת שיש לבן שלי פעילות עד סוף חודש אוגוסט. שאני יודעת שהוא נמצא במקום שטוב לו-עם פעילויות מגוונות, עם ארוחת בוקר וצהרים ובעיקר במקום טוב שמרעיפים עליו הרבה אהבה", סיפרה אחת האמהות. אחרת הוסיפה: "הבת שלי קמה כל יום השבוע עם חיוך על הפנים, הרגשתי כמה היא שמחה להגיע למרכז הקהילתי, באיזה חיבוק וחום קיבלו אותה וראיתי בסוף יום איך היא חוזרת מאושרת ומחייכת. זה כל מה שאני מבקשת עבורה. לדעת שטוב לה וזה מה שהיה בקייטנה". אחת האמהות סיכמה: "פעם ראשונה שאנחנו נמצאים בקייטנה ואני רוצה להגיד לכם שבכל בוקר וצהרים, כשבאתי לקחת את הילדה, נהניתי לראות איך אתם עושים עבודת קודש. כל הכבוד לכם לא מובן מאליו כל ההשקעה, הדאגה והשמירה על הילדים היקרים שלנו. עם כל החששות שלי שהיא פעם ראשונה יוצאת לטיולים רחוקים ולמקומות כאלה גדולים, תודה רבה לכל הצוות והשותפים שדאגו שיהיה כיף לילדים".

קרדיט צילום: אפרת ברוך

 

עוד כתבות שיעניינו אותך
כל מה שרציתם לדעת על טעינת רכב חשמלי
הרבה מאוד אנשים שרוצים לרכוש רכב חדש מתלבטים האם כדאי...
אלופים חדשים הוכתרו במועדון הגולף קיסריה
בשבוע שעבר 144 גולפאים וגולפאיות מכל קשת הגילאים השתתפו באליפות...
חוויתם רשלנות רפואית? אל תתמודדו לבד
בעת פניה לטיפול רפואי, אנו מצפים כי הבעיה שלנו תיפתר...
יש מי שדואג לכם גם מטעם המדינה
בכל מקרה של פגיעה בעבודה או בדרכים יש גופים שונים...
אך העלאת סיווג עוזר לכם להרוויח יותר?
כל אדם העובד כקבלן מחויב על פי חוק להחזיק ברישיון...
תיעוד מסע של תשעה חודשים- זיכרון קסום לכל החיים
היריון הוא תקופה מרגשת ומלאת עניין וכמובן ציפייה לקראת סופו...
בחרו נכון את מי שמטפל במשפחה שלכם
ענייני משפחה שמגיעים לבית המשפט דורשים הרבה יותר מידע מקצועי...
מהן ברכיאלגיה וסיאטיקה וההבדל ביניהם?
אי נוחות עצבית ברגל ובזרוע מכונה ברכיאלגיה וסיאטיקה, בהתאמה. כאב...
קבוצת KSP תשכור 5,300 מ"ר במרכז לוגיסטי בפארק העסקים קיסריה
קבוצת K.S.P מתרחבת ומגיעה לפארק העסקים החכם בקיסריה חתמה על עסקת...
פתרונות מקיפים ויעילים לפינוי תכולת דירות
כאשר מתמודדים עם פינוי תכולת דירה, חשוב למצוא פתרון מקצועי...